Mükemmel Çift5 TANE YORUM VAR Paylaş

Dizilerin sevilen oyuncusu Tardu Flordun, yeni projesi olan Mükemmel Çift Dizisi ile ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor.

Genç kızların çok sevdiği bir oyuncu olan Tardu Flordun, Mükemmel Çift projesi ile yine adından bolca söz ettireceğe benziyor. Dizide bir eşcinsel kişiyi canlandıracak olan Tardu Flordun, bu rolünü de en iyi şekilde oynayacağına inanıyoruz.

Hayranları için, Tardu Flordun resimlerini bir araya topladık ve sizlere sunuyoruz.

Aşağıdan Tardu Flordun resimlerine bakabilirsiniz.

Etiketler: , , , , , , , ,

“Tardu Flordun Resimleri” için 5 Yorum

  Yorum Yapan : Sameera Smadi
  Yorum Tarihi :24 Ocak 2010 Saat 17:50

  Merhaba.I don’t know you but I am sure you are a very good actor.I envy you because you will be able to work with Songul.You are very lucky.I want to ask you for a favore’please.Can you tell Songul about me or let her read this,please?My name is Sameera.I am a lady from Jordan who loves Songul a lot.I would like to contact her by email,phone or address.Please tell her about me.Do this for me and I will be very greatful to you. My email is:
  Sameera_Smadi@yahoo.com
  I will be waiting to hear from you to let me know what she has said,pleeeeeeeeease.I love her soooooooooooo much and I don’t know how to reach her.You are now my only chance.I don’t speak Turkish.I am very sorry for that.Good luck with your new series with Songul.I am sure it will be famous in the Arab world,inshallah. Please don’t forget me.Help me pleeeeeeeeeeease.Good luck and Allah be with you.Thank you.

  Yorum Yapan : raiijah bad
  Yorum Tarihi :2 Şubat 2010 Saat 12:11

  he’s very handsome and brillant actor!wonderfull sexy,cool man i’ve ever seen.he will played every roles.he is different…

  Yorum Yapan : meyra calis
  Yorum Tarihi :29 Mayıs 2010 Saat 09:57

  TARDU FLORDUN & SONGUL ODEN

  22 HAZIRAN SALI AKSAMI KANAL D DE BASLIYOOOOOR:)))

  Yorum Yapan : nihal
  Yorum Tarihi :7 Haziran 2010 Saat 10:55

  you are a talented actor

  Yorum Yapan : büşra
  Yorum Tarihi :14 Ağustos 2010 Saat 21:25

  yaaaaaaaaaa bittttttmmmmmmmeeeeeeesssssssiiiiiiinnnn süperler yaaaa

Düşüncelerinizi Paylaşın

Örnek çift olarak gösterilen, fakat birbirinden nefret eden iki spikerin hayatı Mükemmel Çitf dizisinin konusunu oluşturuyor. Tardu Flordun, patronunun oğluyla aşk yaşayan bir eşcinseli canlandıracak. Mükemmel Çift, yakında Kanal D ekranlarında olacak...

Oyuncu Resimleri

Songül Öden Resimleri Tardu Flordun Resimleri